Mans grozs:

0 prece(s) - €0,00
Jums ir tukšs Jūsu iepirkumu grozā.

0

Laipni lūgti mūsu autoveikalā!
Ekskluzīvi un videi draudzīgi auto mazgāšanas un kopšanas līdzekļi,
lai aizsargātu Jūsu auto vērtību!

Vairāk skatu

Auto disku tīrītājs ALTUR Wheels 750ml

Pieejamība: Noliktavā

Regulārā cena: €5,45

Special Price €4,91

Īss apraksts

Attaukojošs mazgāšanas līdzeklis riepu mazgāšanai, kas nevainojami piemērots putekļu iztīrīšanai no bremzēšanas sistēmas, kā arī ātrai un vieglai ceļa dubļu un netīrumu noņemšanai.

VAI

Info

Aromātisks un attaukojošs mazgāšanas līdzeklis riepu mazgāšanai, kas nevainojami piemērots putekļu iztīrīšanai no bremzēšanas sistēmas, kā arī ātrai un vieglai ceļa dubļu un netīrumu noņemšanai, kas palīdzēs jums ietaupīt laiku un pūles. Vienkārši izsmidziniet uz sausām riepām un nomazgājiet (vislabāk ar ūdens spiediena iekārtu). Mirdzoša virsma garantēta, pateicoties sastāvā esošajam spodrināšanas līdzeklim.

Izmantošana: automašīnu, smago automašīnu, mikroautobusu, motormāju, autobusu riepām; tērauda, alumīnija un plastmasa pārsegiem. Neizmantot motociklu, skūteru vai divriteņu riepām; neizmantot uz spodrinātiem sakausējumiem, aviācijas alumīnija, pretkorozijas vai titāna virsmām, ja nav pārklātas ar caurspīdīgu laku.

Lietošanas pamācības

  • 1. Uzvelciet aizsargcimdus.
  • 2. Izsmidziniet produktu tieši uz sausām riepām.
  • 3. Rūpīgi pārklājiet visu riepu virsmu, it īpaši iekšpusē, kur netīrumi ir noturīgākie. Izsmidziniet arī uz riepu sānu malām un durvju apakšdaļas, kur netīrumi ir izturīgākie, lai tīrīšana būtu vispilnvērtīgākā.
  • 4. Pagaidiet aptuveni 1 minūti, lai produkts izšķīdinātu netīrumus; pēc tam noskalojiet – vēlams ar ūdens spiediena iekārtu.
  • 5. Ja virsmu klāj īpaši noturīgi un veci netīrumi, atkārtojiet procesu, pirms skalošanas paberzējot virsmu ar sūkli vai mīkstu birstīti.

Papildu Informācija

Ražotājs Altur
Preces kods EWH750
EAN 8068057074544
Svars 0.8100
Izmēri / Tilpums 750 ml / pudele
Ražotājvalsts Itālija
ADR

Produkta Birkas

Izmantojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus - citātiem.

Jums var būt interesē šādu produktu (-iem)