Mans grozs:

0 prece(s) - €0,00
Jums ir tukšs Jūsu iepirkumu grozā.

0

Laipni lūgti mūsu autoveikalā!
Ekskluzīvi un videi draudzīgi auto mazgāšanas un kopšanas līdzekļi,
lai aizsargātu Jūsu auto vērtību!

Norēķinu metodes

 • Veicot pasūtījumu tiešsaistē, varat izmantot šādas norēķinu metodes:

  • Apmaksa ar interneta banku

   Mūsu uzņēmums sadarbojas ar tiešsaistes maksājumu sistēmu paysera.com. Paysera piedāvā veikt maksājumus, izmantojot vietējās un starptautiskas elektroniskās banku sistēmas lielākajā daļā Eiropas valstu, kā arī starptautiskas tiešsaistes maksājumu sistēmas vairāk nekā 180 valstīs.

   Lai veiktu maksājumu ar savas bankas starpniecību, izvēlieties „Apmaksa ar interneta banku” norēķinu metodi. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas jūs pāradresēs uz Paysera sistēmu, kur varēsiet izvēlēties sev vēlamo banku. Pēc tam sekojiet Paysera norādītajiem soļiem un apstipriniet maksājumu. Pēc maksājuma apstiprināšanas jūs pāradresēs atpakaļ uz tiešsaistes veikalu.

   Lūgums ņemt vērā, ka personas dati, ko sniegsiet maksājuma apstrādes procedūras laikā, mums netiek nekādā veidā nodoti.

  • Bankas pārskaitījums / SEPA maksājums

   Priekšapmaksas rēķins tiks nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas. Maksājuma informācija (saņēmēja nosaukums, IBAN, SWIFT, bankas adrese) ir pieejama pasūtījuma apstiprinājuma e-pasta vēstulei pievienotajā PDF rēķinā.

   Pēc maksājuma saņemšanas pilnā apmērā mēs nosūtīsim jums gala rēķinu un piešķirsim pasūtījuma statusu „Tiek apstrādāts”.

   Termiņš maksājuma veikšanai ir 5 bankas darba dienas.

  • PayPal / Maksājums ar kredītkarti

   Lai veiktu maksājumu ar PayPal starpniecību, jums ir divas iespējas: PayPal Express Checkout funkcija, kas ļauj izvēlēties adreses un nosūtīt rēķinu, izlaižot mūsu norēķinu procedūru; vai PayPal Standard Checkout funkciju, ko varat izvēlēties pēc visu mūsu norēķinu procedūras soļu izpildes.

   Ja izmantosiet PayPal Express Checkout funkciju, jūs pāradresēs uz PayPal mājaslapu. Ja jau esat PayPal klients, varat autorizēties ar saviem lietotāja datiem. Ja esat jauns PayPal klients, varat izveidot PayPal kontu. Izvēlieties adresi, uz kuru vēlaties saņemt preces un nospiediet „Continue” pogu. Jūs pāradresēs atpakaļ uz mūsu mājaslapu, kur jums būs jāizvēlas piegādes metode un jāapstiprina pasūtījums. Pēc šo darbību izpildes pasūtījums un maksājums būs veiksmīgi veikti.

   Izmantojot PayPal Standard Checkout funkciju, pasūtījuma noformēšanas soļos mūsu mājaslapā izvēlieties Paypal norēķinu metodi. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas jūs pāradresēs uz paypal.com mājaslapu, kurā varat autorizēties, ja jums ir izveidots PayPal konts, vai izveidot jaunu kontu, un apstiprināt maksājumu. Pēc tam notiks pāradresācija uz mūsu mājaslapu. Pēc šo darbību izpildes pasūtījums un maksājums ir veiksmīgi veikti.