Mans grozs:

0 prece(s) - €0,00
Jums ir tukšs Jūsu iepirkumu grozā.

0

Laipni lūgti mūsu autoveikalā!
Ekskluzīvi un videi draudzīgi auto mazgāšanas un kopšanas līdzekļi,
lai aizsargātu Jūsu auto vērtību!

Auto mazgāšana bez ūdens Riwax®


Auto mazgāšana bez ūdens – videi draudzīga transportlīdzekļu tīrīšana, kas ietaupa laiku

Kad Jūs mazgājat savu automašīnu ar ūdeni, Jūs kaitējat videi. Jūs ne vien tērējat vērtīgos ūdens resursus, bet arī aizskalojat kanalizācijā netīrus ūdeņus, kas ir pilni ar ķīmiskām vielām.

Alternatīva ir Rivax Waterless sistēma - videi draudzīgs veids, kā mazgāt Jūsu automašīnu, neizmantojot ūdeni. Rivax palīdz videi, padara Jūsu automašīnu izcili tīru un ietaupa Jūs laiku, naudu un nervus. Riwax Waterless automašīnu mazgāšanas sistēma, kas nepatērē ūdeni, ar pāris vienkāršu soļu palīdzību 20 minūtēs ļauj Jums notīrīt gan automašīnas virsbūvi, gan arī tās salonu.

Izmantojot Waterless bezūdens izsmidzināmo līdzekli un trīs mikrošķiedras salvetes, Jūs videi draudzīgā veidā varat notīrīt savu netīro automašīnu un piešķirt tai mirdzošu spīdumu. Nekādu agresīvu ziepju, nekādu ūdens pārpalikumu, mazāk nekārtības, mazāk apgrūtinājumu. Jums nekad vairs nevajadzēs atgriezties mājās no auto mazgāšanas mitrās drēbēs!

Iemesli automašīnas tīrīšanai izmantot bezūdens sistēmu Waterless:

  • ražotāja Riwax aerosols maigi piepaceļ netīrumus no Jūsu automašīnas,
  • automašīnas mazgāšana, neizmantojot ūdeni, pasargā virsbūvi no skrāpējumiem,
  • kā jau minēts iepriekš, automašīnas mazgāšana, izmantojot ūdeni, ir izšķērdīga gan ūdens patēriņa ziņā, gan arī ūdens sūknēšanas vajadzībām iztērētās elektroenerģijas dēļ.
  • mūsu Waterless līdzeklis ir paredzēts lietošanai nelielos daudzumos – tikai 300 – 500 ml vienas vieglās automašīnas apstrādei. Šis ir racionāls un efektīvs Jūsu automašīnas tīrīšanas veids.

Daudzi Riwax Waterless sistēmas lietotāji novērtē to, ka ar šo līdzekli ir iespējams notīrīt ne vien automašīnas ārpusi, bet arī tās salonu. Izmantojot mūsu universālo tīrīšanas līdzekli, jums ir iespējams izvairīties no agresīvu ķīmisko vielu lietošanas, kas bojā Jūsu plaušas.

Būsim godīgi – kas palīdz videi, palīdz arī Jums. Bet šoreiz tas ir tieši otrādi – ietaupiet savu laiku un vienlaikus kļūstiet videi draudzīgs!

4 Produkts(i)

Režģis  Saraksts 

4 Produkts(i)

Režģis  Saraksts