Mans grozs:

0 prece(s) - €0,00
Jums ir tukšs Jūsu iepirkumu grozā.

0

Laipni lūgti mūsu autoveikalā!
Ekskluzīvi un videi draudzīgi auto mazgāšanas un kopšanas līdzekļi,
lai aizsargātu Jūsu auto vērtību!

Konfidencialitātes politika

Šī konfidencialitātes politika nosaka informācijas izmantošanas kārtību SpringRiver un aizsargā jebkuru informāciju, kuru jūs sniedzat, SpringRiver kad lietojat šo tīmekļa vietni. SpringRiver ir apņēmies nodrošināt, ka jūsu konfidencialitāte ir aizsargāta. Ja mēs lūdzam Jūs sniegt noteiktu informāciju, ar kuru jūs var identificēt, izmantojot šo tīmekļa vietni, tad jūs varat būt droši, ka tā tiks izmantota tikai saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku. SpringRiver var mainīt šo politiku laiku pa laikam, atjauninot šo lapu. Jums vajadzētu pārbaudīt šo lapu ik pa laikam, lai pārliecinātos, ka esat apmierināti ar visām izmaiņām.

Kādu informāciju ievācam

Mēs varam ievākt šādu informāciju:

  • vārds
  • kontaktinformācija, ieskaitot e-pasta adresi
  • demogrāfisko informāciju, piemēram, pasta indekss, vēlmes un intereses
  • citu informāciju, kas attiecas uz klientu aptaujām un/vai piedāvājumu

Vairāk informācijas par sīkdatņu sarakstu, ko ievācam, pieejama sadaļā Ievākto sīkdatņu saraksts.

Kā mēs izmantojam ievākto informāciju

Mēs pieprasām šo informāciju, lai izprastu jūsu vajadzības un nodrošinātu jūs ar labāku servisu, un īpaši šādu iemeslu dēļ:

  • Iekšējā lietvedība.
  • Mēs varam izmantot šo informāciju, lai uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus.
  • Mēs varam periodiski sūtīt reklāmas e-pastus par jauniem produktiem, īpašiem piedāvājumiem vai citu informāciju, kura varētu jūs interesēt, izmantojot mums sniegto e-pasta adresi.
  • Laiku pa laikam, mēs varam izmantot jūsu informāciju, lai sazinātos ar jums tirgus izpētes nolūkos. Mēs varam ar jums sazināties pa e-pastu, telefonu, faksu vai pastu. Mēs varam izmantot šo informāciju, lai pielāgotu mājaslapu atbilstoši jūsu interesēm.

Drošība

Mēs esam apņēmušies nodrošināt jūsu informācijas aizsardzību. Lai novērstu nesankcionētu piekļuvi vai izpaušanu, mēs esam ieviesuši attiecīgas fiziskas, elektroniskas un vadības procedūras, lai aizsargātu informāciju, ko ievācam tiešsaistē.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Sīkdatne ir neliels fails, kas lūdz atļauju uzglabāšanai jūsu datora cietajā diskā. Kad jūs piekrītat tam, fails tiek pievienots un sīkdatne palīdz analizēt interneta satiksmi vai ļauj jums uzzināt, kad apmeklējāt noteiktu vietni. Sīkdatnes ļauj tīmekļa lietojumprogrammām reaģēt uz jums kā indivīdu. Tīmekļa lietojumprogramma var pielāgot savu darbību jūsu vajadzībām, lietām, kas jums patīk vai nepatīk, apkopojot un atceroties informāciju par jūsu priekšrocībām.

Mēs izmantojam satiksmes sīkdatnes, lai noteiktu, kuras lapas tiek izmantotas. Tas palīdz mums analizēt datus par mājas lapas apmeklētību un uzlabot mūsu mājas lapu, lai pielāgotu to klientu vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju tikai statistiskās analīzes nolūkiem, un pēc tam dati tiek izņemti no sistēmas.

Kopumā, sīkdatnes palīdz mums nodrošināt jūs ar labāku tīmekļa vietni, lai mēs varētu uzraudzīt, kurās lapās jūs atrodat noderīgu informāciju. Sīkdatne nekādā veidā nedod mums piekļuvi jūsu datoram vai jebkādai citai informācijai par jums, izņemot datus, kuros izvēlaties dalīties ar mums. Jūs varat izvēlēties pieņemt vai noraidīt sīkdatnes. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu automātiski akceptē sīkdatnes, bet parasti var mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai noraidītu sīkdatnes pēc izvēles. Tas var novērst pilnīgu mājas lapas izmantošanas potenciālu.

Saites uz citām mājas lapām

Mūsu mājas lapa var saturēt saites uz citām jūs interesējošām tīmekļa vietnēm. Tomēr, ja esat lietojuši šīs saites, lai pamestu mūsu vietni, jums jāņem vērā, ka mums nav nekādas kontroles pār citu mājas lapu. Tāpēc mēs nevaram būt atbildīgi par drošību un konfidencialitāti jebkurai informācijai, ko jūs sniedzat apmeklējot šādas vietnes, un šīs vietnes netiek regulētas ar šo konfidencialitātes politiku. Jums vajadzētu būt piesardzīgiem un iepazīties ar attiecīgās mājas lapas konfidencialitātes politiku.

Jūsu personīgās informācijas kontrolēšana

Jūs varat izvēlēties ierobežot informācijas ievākšanu vai jūsu personīgo datu ievākšanu šādos veidos:

  • kad jums tiek lūgts aizpildīt veidlapu mājas lapā, meklējiet lauciņu, ko varat noklikšķināt, lai norādītu, ka nevēlaties, lai informāciju izmanto ikviens tiešā mārketinga nolūkos
  • ja esat iepriekš piekrituši tam, ka mēs varam izmantot jūsu personīgos datus tiešā mārketinga nolūkos, jūs varat mainīt savas domas jebkurā brīdī, atsūtot mums e-pastu uz sales@springriver.lv

Mēs nepārdosim, neizplatīsim vai neiznomāsim jūsu personīgos datus trešajām personām, ja vien mums ir jūsu atļauja, vai tas ir nepieciešams likumu prasību ievērošanai. Mēs varam izmantot jūsu personīgos datus, lai nosūtītu jums reklāmas informāciju par trešajām personām, kuras, mūsuprāt, jūs varētu interesēt, ja izvēlēsieties šo opciju.

Jūs varat pieprasīt vairāk informācijas par personīgo informāciju, kas ir mūsu rīcībā par Jums saskaņā ar 1998.g. Datu aizsardzības likumu, samaksājot nelielu samaksu. Ja vēlaties informācijas kopiju par jums, lūdzu, rakstiet uz Treiali tee 2, 75312, Peetri, Harjumaa, Igaunija.

Ja jūs uzskatāt, ka jebkura mūsu rīcībā esošā informācija par jums ir nepareiza vai nepilnīga, lūdzu, rakstiet mums pēc iespējas ātrāk uz iepriekš minēto adresi. Mēs nekavējoties labosim jebkuru nepareizu informāciju.

Saraksts ar sīkdatnēm, ko mēs ievācam

Zemāk esošajā tabulā ir uzskaitītas sīkdatnes, ko mēs ievācam, un kādu informāciju tās uzglabā.

SĪKDATNES nosaukumsSĪKDATNES apraksts
CART Attiecās uz jūsu iepirkuma grozu.
CATEGORY_INFO Saglabā kategorijas info par lapu, kas ļauj parādīt lapas ātrāk.
COMPARE Vienības, kas atrodas Preču salīdzināšanas sarakstā.
CURRENCY Jūsu izvēlētā valūta
CUSTOMER Šifrēta versija jūsu klienta ID veikalā.
CUSTOMER_AUTH Rādītājs, par to, ka esat pašlaik pieslēdzies veikala profilam.
CUSTOMER_INFO Šifrēta versija klientu grupai, kurai jūs piederat.
CUSTOMER_SEGMENT_IDS Uzglabā Klienta segmenta ID
EXTERNAL_NO_CACHE Atzīme, kas norāda to, vai uzglabāšana ir vai nav atspējota.
FRONTEND Jūsu sesijas ID uz servera.
GUEST-VIEW Ļauj lietotājiem rediģēt savus pasūtījumus.
LAST_CATEGORY Pēdējā kategorija, ko apmeklējāt.
LAST_PRODUCT Pēdējā prece, ko apskatījāt.
NEWMESSAGE Uzrāda, vai saņemts jauns ziņojums.
NO_CACHE Norāda, vai ir atļauts izmantot kešatmiņu.
PERSISTENT_SHOPPING_CART Saite uz Jūsu groza saturu un skatīšanās vēsturi, ja esat to pieprasījis vietnei.
POLL ID jebkurai aptaujai, kurā nesen esat nobalsojis.
POLLN Informācija par kurām aptaujām esat balsojis.
RECENTLYCOMPARED Nesen salīdzinātās preces.
STF Informācija par precēm, kuras esat aizsūtījis e-pastā draugiem.
STORE Veikala skats vai valodas, ko esat izvēlējies.
USER_ALLOWED_SAVE_COOKIE Norāda, vai klients ir atļāvis izmantot sīkdatnes.
VIEWED_PRODUCT_IDS Nesen apskatītās preces.
WISHLIST Šifrēts saraksts ar precēm, kas pievienotas Vēlmju sarakstam.
WISHLIST_CNT Preču skaits jūsu vēlmju sarakstā.