Mans grozs:

0 prece(s) - €0,00
Jums ir tukšs Jūsu iepirkumu grozā.

0

Laipni lūgti mūsu autoveikalā!
Ekskluzīvi un videi draudzīgi auto mazgāšanas un kopšanas līdzekļi,
lai aizsargātu Jūsu auto vērtību!

 • Sūtījumi & piegāde

  Visi pasūtījumi tiek apstrādāti divu darbdienu laikā pēc priekšapmaksas saņemšanas Spring River noliktavā Tabasalu, Igaunijā. Piegādes laiks ir no 1 līdz 3 darba dienām, atkarībā no Jūsu atrašanās vietas. Tiklīdz Jūsu paka ir izsūtīta, Jūs saņemsiet mūsu e-pastu ar galīgo apstiprinājumu un instrukcijas par sūtījuma izsekošanu pēc tā numura. Mēs strādājam no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot svētku dienas.

  Pasūtījuma piegāde uz jūsu mājām, biroju, vai uz norādīto adresi.

  Mazāka izmēra preces ierobežotos apjomos var nogādāt uz tuvākā pasta pakomātu visā Latvijā. Sakarā ar laika apstākļiem, piegāde pakomātos tiek piedāvāta tikai vasaras sezonā no 15. aprīļa līdz 15. oktobrim.

  Bīstamo preču piegāde, kas marķēta kā ADR uz preces informācijas lapas, tiek veikta tikai ar kurjerpastu.

  Piegādes izmaksas tiks pievienotas Jūsu pasūtījumam un parādīsies maksājuma veikšanas posmā. Piegādes cenās ietverts Igaunijas PVN 20% apmērā.

  Bezmaksas piegāde tiks piedāvāta atkarībā no izvēlētā piegādes veida. Sīkākai informācijai, lūdzu, skatiet sūtījumu cenas tabulu.

 • Privātums & drošība

  Spring River veikals izmanto Secure Sockets Layer (SSL) tehnoloģiju, lai nodrošinātu Jūs ar visdrošāko un visaizsargātāko iepirkšanās pieredzi. SSL tehnoloģija ļauj šifrēt konfidenciālu informāciju, ieskaitot paroles un kredītkaršu numurus Jūsu tiešsaistes darījumu laikā. Visas veidlapas mūsu mājas lapā ir aizsargātas ar SSL tehnoloģiju, lai Jūsu personīgā informācija ir aizsargāta un nenokļūst ļaunprātīgās rokās.

  Jūsu kredītkartes numurs vai Paypal konts nav mums pieejams. Kad jūsu pirkums ir noformēts, mēs redzam tikai Jūsu norēķinu info, piegādes info, pasūtījuma info un pēdējos 4 ciparus no Jūsu kredītkartes.

  Spring River respektē un aizsargā jūsu privātumu. Mēs nekad nevienam neuzrādam vai nepārdodam Jūsu personīgo informāciju.

 • Preču atgriešana & apmaiņa

  Ja kāda iemesla dēļ nopirktās preces nav piemērotas, Pircējs var atteikties no pārdošanas līguma 14 kalendāro dienu laikā pēc preces saņemšanas.

  Kompensācija tiks izsniegta tikai uz sākotnējo maksāšanas veidu.

  Atpakaļ nosūtītās preces nedrīkst būt lietotas, un tām ir jābūt sākotnējā iepakojumā.

  Pircējs piekrīt segt pasta izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu, izņemot gadījumus, kad atgrieztās preces neatbilst pasūtītajām.

  Pēc līguma pārtraukšanas nopirktās preces nekavējoties jānosūta atpakaļ (bet ne vēlāk kā 30 kalendāro dienu laikā).

  Preces, kas atzīmētas kā IZPĀRDOTS, tiek piedāvātas kā neatgriezenisks pirkums. Jebkura veida preču atgriešana vai apmaiņa netiks akceptēta.

  Lūk, kas Jums būtu jādara:

  • Nosūtiet e-pastu uz sales@springriver.lv ar Jūsu pasūtījuma numuru, lai pieprasītu preču atgriešanu.
  • Mēs nosūtīsim Jums visus norādījumus, kā rīkoties preču atgriešanas gadījumā.
  • Droši sapakojiet preci (-es) oriģinālajā iepakojumā, ieskaitot dokumentāciju, rokasgrāmatas, utt.
  • Nosūtiet mums paku jebkurā Jums ērtā veidā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neesam atbildīgi par nozaudētu vai bojātu paku.
  • Kompensācija tiek veikta sākotnējā apmaksas veidā, kas tika izmantots Jūsu sākotnējā pasūtījuma apmaksai, 14 darba dienu laikā pēc pakas saņemšanas.
 • Pasūtīšana

  Pēc pasūtījuma veikšanas preces netiek rezervētas. Pārdošanas līgums tiek uzskatīts par noslēgtu (stājas spēkā) brīdi, kad pasūtījuma statuss uzrādās kā "apmaksāts", kas notiek saņemot priekšapmaksas summu.

  Preces netiek rezervētas automātiski. Visas darbības tiek veiktas Spring River veikala darba laikā ar operatoru palīdzību.

 • Apmaksa, izcenojums & akcijas

  Mēs pieņemam maksājumus ar bankas pārskaitījumu un PayPal.

  Visas cenas norādītas ar Igaunijas PVN 20% apmērā. Ja Jūs esat uzņēmums, kas reģistrēts Eiropas Savienībā, un Jums ir derīgs PVN numurs, tad PVN tiek izslēgts no gala rēķina.