Mans grozs:

0 prece(s) - €0,00
Jums ir tukšs Jūsu iepirkumu grozā.

0

Laipni lūgti mūsu autoveikalā!
Ekskluzīvi un videi draudzīgi auto mazgāšanas un kopšanas līdzekļi,
lai aizsargātu Jūsu auto vērtību!

Vairāk skatu

Ādas tīrītājs Riwax Cuir Prop Leather Cleaner 1L

Pieejamība: Noliktavā

€16,90

Īss apraksts

Viegla un vienkārša auto sēdekļu tīrīšana ar ādas tīrītāju Riwax® Cuir Prop, kas atgriež ādas sēdekļiem un polsterējumiem to sākotnējo skaistumu.

VAI

Info

Riwax® Cuir Prop ādas tīrītājs ir pirmais solis ceļā uz tīriem ādas sēdekļiem un polsterējumiem, lai atgrieztu tiem sākotnējo skaistumu. Tas tīra ādu un noņem traipus, ko atstājis ēdiens, lūpu krāsa, apavu smēre utt. Riwax® Cuir Prop ādas tīrītājs iekļūst auto sēdekļa porās un izņem visus netīrumus, kas laika gaitā sakrājušies. Tas ir piemērots arī ventilētos (perforētos) sēdekļos. Nav piemērots nubuka ādas, alkantaras materiālam un ādas imitācijai. Mākslīgo ādu var tīrīt ar Riwax® Simply Clean.

Lietošanas pamācības

Uzreiz noslaukiet netīrumus, izmantojot uzsūcošu lupatiņu vai sūkli. Neberzējiet! Noņemiet raupjas paliekas un netīrumu daļiņas no traipa, izmantojot sausu lupatiņu. Uzklājiet ādas tīrītāju uz traipa un izmantojot sūkli un vieglu spiedienu, veidojiet putas. Uz neilgu laiku ļaujiet tam iedarboties. Traipiem izmantojiet sūkli un apļveida kustības, līdz traips vairs nav redzams. Nespiediet pārāk stingri. Ļaujiet šai vietai nožūt aptuveni 30 minūtes. Pēc tīrīšanas beigām un pilnīgas nožūšanas, apstrādājiet ādas sēdekļus un polsterējumu, izmantojot Riwax® Cuir Soft ādas pieniņu, lai padarītu ādu maigu un elastīgu, un aizsargātu to uz ilgu laiku.

Papildu Informācija

Ražotājs Riwax
Preces kods 02870-1
EAN 7611905000755
Svars 1.1000
Izmēri / Tilpums 1 l / pudele
Ražotājvalsts Šveice

Produkta Birkas

Izmantojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus - citātiem.